Incercam sa construim pe FanteziiErotice.ro o comunitate formata doar din membri reali. Te rugam sa introduci adresa ta de email si sa urmezi instructiunile din e-mail-ul pe care ti-l vom trimite. Daca e-mail-ul de mai jos nu mai este de actualitate, te rugam sa introduci unul valid.
Doar conturile cu adrese de email valabile vor mai putea functiona in viitor!!
Autor : oama20 - 2009-05-10 Citita de 3989 ori - Nota 5.40 (5 voturi)
Era o seara ca oricare alta, o alta seara in care imi era dat sa stau in casa fara a avea ce face. Din plictiseala ma hotarasc sa intru pe internet sa vad daca gasesc prin vre-o camera de chat pe cineva cu care sa conversez.
In...
Autor : HAPPYDOLCE - 2009-06-04 Citita de 4696 ori - Nota 2.80 (5 voturi)
nu stiu de ce dar de fiecare data cind citesc o fanteyie ajung in baie sa ma masturbez cu jetule de apa de la dus
sre de exemplu ce am sa fac acma
merg imi iau spumantul si dau drumul la apa
fiinca am o nevoie de o masturbare fiinca ...
Autor : blackjack2 - 2010-11-04 Citita de 3480 ori - Nota 6.40 (5 voturi)
..."Picture perfect memories scattered all around the floor
Reachin`for the phone ..`cause i can't fight it any more
And I wonder if I ever crossed youre mind
`Cause for me it happens all the time...."
Ploua torential, iar m...
Autor : andreJOLie - 2011-05-25 Citita de 3235 ori - Nota 7.60 (5 voturi)
Ora 00:10..
Ceata..
O aseza cu palmele pe banca si incepu sa ii desfaca pantalonii.
Ii lasa sa ii cada pana la genunchi. Ii placea sa o priveasca pe jumatate dezbracata.
Isi agata palmele lui in parul ei, dorind sa o maseze pe gat.
Brusc incepu ...
Autor : unqnick - 2012-09-17 Citita de 3607 ori - Nota 6.00 (5 voturi)
A doua zi după discuţia cu Theo, am cam luat-o peste bot şi vina a fost a mea. Am mers iar neanunţată la el şi am avut neplăcuta surpriză să dau acolo peste o femeie. &I...
Autor : Fisikamou - 2013-03-27 Citita de 3111 ori - Nota 6.80 (5 voturi)
..oare era el? Oare parul meu era intr-o stare decenta? Adica macar sa nu fie ca si cum tocmai as fi venit de la camp. O infinitate de intrebari imi treceau prin cap si simteam o prezenta care se apropia. Si se apropia... Era in spatele meu. E aici. ...
Autor : Fisikamou - 2013-03-28 Citita de 3450 ori - Nota 7.40 (5 voturi)
-ok, amandoi o fumam!
Si l-am privit cum o rula, si o rula parca intelegand ca imi provoaca placere aceste gesturi, si o rula si parca nu mai termina. In sfarsit a aprins-o, a tras 3 fumuri zdravene si mi-a zis:
-hai sa o fumam in bucatarie!
L-am ...
Autor : pink_night - 2014-06-13 Citita de 3625 ori - Nota 6.00 (5 voturi)
Ne despartiseram de vreo trei luni,eu mutandu-ma in oras la mine iar ea ramanand in urbea ei.....adevarul ca si acesta sa fi fost unul din motivele despartirii,nu m-am putut acomoda la mediul nou.....dar ce o fi cu nevoia asta sa tot cautam motive??....