Puteti citi toata fantezia doar daca va inregistrati pe FanteziiErotice.ro |
| (partea. 1.)Baieti In Extaz - vanzatori de ecstasy (poveste straight gay 100% reale) |
Autor : AlinAcxxx - 2020-02-28 Citita de 3251 ori - Nota 0.00 (0 voturi) | |
|
Baieti In Extaz
(Vanzatori de ecstasy)
Salut eu sunt Alin am 18 ani si locuiesc intr un oras langa munte. Fumand toata ziua cu baietii la bloc, Alex Prietenul meu cel mai bun imi spune ca asta seara se tine un party in padure unde am putea vinde multe pastile de ecstasy. Nu am incercat niciodata dar vindem des la asemenea evenimante. Zis si facut!
Afara se lasa seara, este o seara calda de vara. Noi ne grupam 4 prieteni, Eu Alex, Marius si Roni lu am pastilele de acasa si mergem spre party.
MARIUS - Ar trebui sa lu am si noi cate una pe final ul serii! Am auzit ca s bune rau!
Alin - eu imi dau doua
Roni - Sunteti nebuni de la una esti "paleta"
Alex - imi dau si eu doua daca iti dai tu (alin)
Alin - Lasa i Alex pe astea ca s pizde! ( exclamand razand)
Roni - No bun smecherilor! Hai ca ne dam toti! (pe un ton ridicat, usor entuziasmat)
Marius - eu iau una ca imi este frica! Voi a ti auzit ma! Cate persoane mor annual de la excesul de ecstasy? (pe un ton ridicat)
( se aud rasete pe fundal)
Alin - Daca nu mori de la ecstasy te omor eu, oricum nu te mai gaseste nimeni acolo, te dezbrac in pula goala te leg de un copac (rasete pe fundal)
Marius - imi sugi pula sclavule! Lasa ca ti bag vreo cinci in apa cand nu esti atent, sa ti ajunga ( rasete pe fundal, se aude muzica techno in surdina, incet)
Alin - Ne apropiem de party baieti!!! ( exclama alin bucuros si entuziasmat)
Roni - sunteti pregatiti oamenii mei ? (spunand usor ironic)
(muzica techno urca in volum cu cat noi ne apropiem mai mult de locul secret)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Locul este unul de vis, am urcat in padure dupa o ruta marcata cu semne "Alien" mici fluorescente
Cam in jur de 1 ora pe jos, ajungand la locul marcat cu "X" pe un screenshot pe Google Maps pe telefon,puteai sa simti party ul de la 500 de metrii. Vibratii in pamant si un sunet grozav, luminii colorate peste tot oamenii pe care nu I mai vazusem, imbracatii in tot felul de haine ciudate largi colorate, masti, Fete ce invarteau cercuri mari ca balerinele. Cred ca erau peste 200 de persoane.
Ajunsi acolo ne impartim si incepem sa vindem pastile(complet trezi) fiecare dintre noi avea o fata care vroia s-o arda la party ul asta, Inafara de Roni. Zis si facut! Ne am impartit, eu m am intalnit cu Ruxanna o pizda buna dupa care umblam I am dat o pastila si state am de vorba in timp ce oameni tot veneau si cumparau de la mine. Savurez o Bere continuand sa mi fac treaba, dansand usor pe ritm urile de muzica electronica. De odata apare un tip ce il stiam, un copil de bani gata care intr o clipa o fura pe Ruxanna, ii vad si merg dupa ei, ii pandesc si ei intra in padure. Ma ascund dupa un copac si ma uit la ei. Ruxanna si baiatul se saruta si se ating, el isi deschid slitul, iar ea se pune inghenunchi in fata lui. (incepe sa I suga pula)
-------------------____---------------------
Necunoscut - Salut! (WOW)
ALIN - M ai speriat coaie! (un ton nervos)
Necunoscut - Nu i frumos
Alin - da I in pula mea! Cate vrei....
------------/-------------
( si ce I doi pleca inapoi la party)
Alex ma suna si ne intalnim toti.
Alin - Cum merge? Totul inregula
Alex - Eu nu mai am nimic, le am dat pe toate! ( spunand bucuros) (isi scoate banii din buzunar si imi da cu ei peste fata)
Alex - asa se fac banii baieti! Ce I mai smecher sa mi bag pula! Noi suntem!
Alin - lasa ma ca daca am fi asa smecheri Ruxanna nu i ar suge pula la altu in padure acum(un ton suparat)
(rasete pe fundal) (incep hohote de rasete pe fundal)
Alex ma ia de dupa gat prieteneste zambind si imi da o pupa pe gat
Roni - Nu fi suparat man trebuie sa ne simti bine, nici la mine nu a mers prea bine.
Alex - da nici la mine! Laura nu a venit la party, are ceva probleme cu taicaso! Da da le in pula mea hai sa ne distram!(pe un ton plin de sine si increzator) Cate ai vandut!?
Alin - mai am 10, si vreo 25 de milioane
Marius - Bun pai fi atent! Pastreaza alea 10 ca si eu mai am cateva merg sa le dau acum la unu si alea ni le dam noi. Nu coiosi? (Entuziasmat)
Alin - No bun du te da le si ne vedem aici in 10 minute! Stai stai!
- Ia si asta dati o! Ne dam si noi pana vi, isi face efectul cam in jumatate de ora
Marius - hai ca vin repede, da apa aia s-o inghit! ( bea pastila) hai am fugit! 5 minute sunt inapoi!
In timp ce Marius isi face treaba Inghitim si noi cate o pastila, bem un cidru, conversant (rasete pe fundal) dansam bezmetici si asteptam ca Marius sa se intoarca. Intr un moment dat Marius vine in fuga la noi!
Roni - ce ai patit ba? (un ton exclama)
Marius - ba ba man, erau niste tigani mi au luat pastilele si au fugit! ( rasufland obosit tinandusi mainile pe genunchi usor aplecat)
Alin - hai repede! Pe unde au luat o? ( nervous si plin de adrenalina)
Marius - incolo ( si ne arata cu degetul spre padure)
Am luat o toti la fuga dupa ei sperand sa i mai Prindem. Fugim in partea opusa de unde venisem la party, bezna se lasa iar muzica incepe usor sa nu se mai auda. Fugeam printre copaci si liene, crengile copacilor imi plesneau fata, m am impiedicat de o liana si m am rastigolit in Vale.
Roni - wow! Stai ai grija!
(Se strang toti langa mine si ma ajuta sa ma ridic)
Marius - Man, nu stiu de voi da eu is pus at grav, acum ma luat!
Alex - taci in pula mea nu vezi ca s o lovit asta!
( un ton putin ridicat, nu nervous, mai mult spre gluma) esti bine ba?
Alin - lasa l man ce esti prost? Suntem pe ecstasy trebuie sa ne comportam frumos uni cu altii! ( spunand pe un ton serios)
Alex - ai dreptate, imi cer scuze!
( il Ia pe Marius si il pupa pe frunte)
Marius - pot sa te pup si eu fra? Scuze da is mort si nu am sesizat ca a cazut, is prost!
Alex - stai linistit fra, eu imi cer scuze (spunand pe un ton cald)
( toti respira tare si greu)
- ba coaie da ti or dat bucata? ( catre marius)
( toti langa el) - Ia sa vad man! ce rosu esti pe obrazul drept! Exclama Alex mirat
Marius - da! Dar nu am mai zis nimic ca zicea ti ca s pizda dupaia! Oricum e vina me... |